logo HD Plot logo HD Plot logo HD Plot
          Nejprve mi dovolte, abych se představil.

          Jmenuji se Jan Dubský, bydlím v Břeclavi a programování se věnuji již několik let. V dobách počítačového pravěku jsem začínal programovat v Turbobasicu na osmibitovém ATARI. Když zlatá éra osmibitů skončila, tak jsem na nějakou dobu programování opustil a v roce 1999 jsem začal programovat na PC v Delphi.

          Zde Vám nabízím několik svých programů. Jsou to ty, které jsou obecně použitelné a mohly by se Vám hodit. Kromě těchto jsem ještě vytvořil několik programů speciálně určených pro konkrétní činnosti v podniku, kde jsem zaměstnaný. Vzhledem k tomu, že jsem strojní inženýr, jsou programy které Vám zde nabízím orientované na tuto oblast, t.j. strojařské výpočty a práce s AutoCADem.

          K mým dalším činnostem při práci s počítačem patří zpracování videa na PC. Tomuto se věnuji pouze amatérsky a pro vlastní potřebu a potěšení, což znamená, že sestříhávám svoje vlastní záběry z dovolené, rodinných událostí a podobně.

          Kromě toho bych Vás na svých stránkách chtěl ještě seznámit se svým rodným městem, ve kterém již nežiji, ale kde jsem prožil mnohé hezké chvíle, a s jedním zajímavým projektem, ke kterému se může připojit každý, kdo chce pomoci.Tyto stránky byly vytvořeny za pomoci programů Golden editor a GIMP a jsou umístěny na serveru Seznam

Golden editor GIMP Seznam